Kursy ONLINE

Na początku przygody z USG zacznij od
BEZPŁATNEGO kursu ONLINE!

Nasz kurs ONLINE „Podstawy badania USG” jest dostępny w opcji BEZPŁATNEJ i PŁATNEJ. Obie opcje pozwalają na skorzystanie z licznych BONUSÓW i RABATÓW.

Zarejestruj się BEZPŁATNIE już DZISIAJ!

AUTOR:
Michał Gerke
7 ODCINKÓW

Opcja: PŁATNA & BEZPŁATNA!!!

Kurs trwa nieprzerwanie od kwietnia 2020 roku i skorzystało z niego ponad 1800 osób wykonywujących zawody medyczne!

Dlaczego warto?

  • Poznasz PODSTAWOWE i ZGODNE z WYTYCZNYMI zasady wykonywania badania USG, co ma ogromne znaczenia na STARCIE przygody z ultrasonografią.

  • Zapoznasz się z możliwościami oraz poznasz potencjał jaki drzemie w wykorzystaniu USG w codziennej pracy fizjoterapeuty.

  • Jeśli jesteś osobą średnio zaawansowaną, to usystematyzujesz swoją wiedzę i będziesz mogła/mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię szczegółowe zagadnienia związane z aparatami i badaniem USG.

  • Kurs ma formę BEZPŁATNA oraz PATNĄ różniącą się tylko czasem dostępu do materiałów, więc bez ponoszenia dodatkowych kosztów jak np. zakup aparatu USG lub uczestnictwo w kursie stacjonarnym, szczegółowo zapoznasz się z tematem ultrasonografii i odpowiesz sobie na pytanie czy chcesz wykonać klejony krok?!

  • Jeśli zainteresujesz się ultrasonografią, to możesz skorzystać ze SPRAWDZONEGO MODELU EDUKACJI i NOWEGO STANDARDU KURSU USG, który wprowadził FizjoLider / MedPower a przy tym będąc naszą Absolwentka lub Absolwentem zapłacisz za to wszystko mniej.

  • Zagadnienia techniczne omawiane na kursie pozwolą Ci lepiej zrozumieć algorytm podstawowych i zaawansowanych ustawień aparatu, co ułatwi Ci badanie i pracę z ultrasonografami różnych producentów.

  • Omawiane funkcje i opcje oprogramowania jak np. dual, typy prezentacji, obrazowanie panoramiczne, rodzaje Dopplerów, M-mode, dokumentacja itp. pozwolą Ci wykorzystać cały potencjał jaki niesie ze sobą USG wykorzystywane w codziennej pracy gabinetu lekarza i/lub fizjoterapeuty.

  • Zapoznasz się z kryteriami wyboru aparatu USG do swojej placówki jeśli taki zakup będziesz miała/miał w swoim planie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻESZ UZYSKAĆ POD NR. TELEFONU:

Michał tel.: 503 059 529

Copyright © 2024 FizjoLider - wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności   Regulamin